Uitnodiging gewestelijke finale libre 2e klasse seizoen 2018/2019

ZBC 2 – De Boerhoorn 1 competitie dagbiljart

Prestaties van formaat

Wiebe Ypenga speelt tegen Jelle Vierstra en wint in 18 beurten met een geweldige moyenne van 2,166. Eindstand: 39 – 42.
Jacques Burger wint in 22 beurten van Harry Dikmans met een  persoonlijke moyenne van 1,500 en een persoonlijke HS van 10. Eindstand: 33 – 23. Lex Honigh verliest zijn partij van de geroutineerde Meine Spoelder, maar speelt een verdienstelijke moyenne van 4,235 en een HS van 31. Eindstand 72 – 100. Pieter Augustijn wint moeizaam zijn kaderpartij tegen de eveneens geroutineerde Harm Engels in 25 beurten. Eindstand 120 – 89.

Eindstand ZBC 2 – De boerhoorn 1: 44 – 30

Op de foto Jacques Burger & Wiebe Ypenga

Uitnodiging districtsfinale libre 2e klasse seizoen 2018 / 2019

Uitnodiging Gewestelijke kampioenschap libre 3e klas seizoen 2018 / 2019

Finale kalender dagbiljart seizoen 2018 / 2019

Spelsoort en klasseDatums districtsfinale*VerenigingVerenigingnr.
Libre 5e. KlasseMaandag 28/1 - vrijdag 1/2BV Steenwijk10690
Libre 4e. KlasseMaandag 4/ 2-vrijdag 8/2H.B.C.10717
Libre 3e. KlasseMaandag 11/2-vrijdag 15/2H.B.C.10717
Libre 2e. KlasseWoensdag 20/2-vrijdag 22/2BC Reijersdsam15511
Libre 1e. KlasseWoensdag 6/3-vrijdag 8/3BC Reijersdsam15511
Driebanden 3e. KlasseDinsdag 12/3-vrijdag 15/3BV Steenwijk10690
Driebanden 2e. KlasseDinsdag 19/3-donderdag 21/3De Ghesellen10698
Driebanden 1e. KlasseMaandag 25/3-donderdag 28/3t Centrum15755
Bandstoten 3e. KlasseDonderdag 4/4-vrijdag 5/4BV ENS15744
Bandstoten 2e. KlasseDinsdag 9/4 en woensdag 10/4ZBC10708
Bandstoten 1e. KlasseMaandag 15/4-dinsdag 16/4De Ghesellen10698
Teams ( 4 biljarts)**Woensdag 24/4H.B.C.10717

Gewestelijke finales ** DatumsVerenigingVerenigingnr.
Bandstoten 1e, 2e en 3e klasseDonderdag 2 mei 2019D.O.S.10711
Driebanden 1e.,2e. en 3e. KlasseDonderdag 16 mei 2019Biljartcentrum-Assen
Libre 1e., en 2e. klasseDinsdag 30 april 2019De Buitemolen-Zevenaa
Libre 3e.,4e., en 5e., klasseDinsdag 7 mei 2019Veemarkt-Doetinchem
Teams ** libreDonderdag 9 mei 2019Herberg fam Nylan- Nijland
Teams driebandenDonderdag 25 april 2019Centrum - Deventer
** Op 4 biljarttafels.

Nationale finaleDatumsVerenigingVerenigingnr.
Libre 1e. en 2e. klasseMaandag 3 juniBV de Plas - Ter Aar
Libre 3e.,4e., en 5e. Klasse5-jun-19BV Steenwijk10690
Driebanden 1e.2e.en 3e. KlasseWoensdag 19 juni 2019BV Ivoor - 's Hertogenbosch
Bandstoten 1e.,2e.,3e klasseWoensdag 12 juni 2019Nog niet toegewezen
TeamsVrijdag 28 juni 2019Nieuwegein